Usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomości. Z nami najlepiej.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomosciami                                  Wyszukiwarka ofert                          Zgłoszenie nieruchomości formularz                      Kontakt     

Współpracujemy z wieloma innymi agencjami nieruchomości nie zamykając się na rynek.
Zgłoszona oferta ma szansę na dotarcie do szerokiej grupy klientów, a poszukiwania wymarzonej nieruchomością dotrą do mety.

Świadczymy usługi pośrednictwa przy kupnie sprzedaży, wynajmie mieszkań, domów, lokali i działek w Warszawie i okolicach.
Jeśli poszukujesz nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, nie musisz tracić czasu na kontaktowanie się z kilkunastoma firmami.
Wystarczy jeden telefon lub e-mail do nas!
Za pośrednictwem systemu MLS współpracujemy z wieloma innymi agencjami nieruchomości, dzięki czemu posiadamy większość ofert dostępnych na rynku.
Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość – skontaktuj się z naszą firmą!
Zgłoszona przez Ciebe oferta dzięki naszej współpracy z wieloma agencjami nieruchomości dotrze do szerokiej grupy klientów.Koszty pośrednictwa nieruchomości

Pośrednictwo nieruchomości wyłączność


Z naszego doświadczenia.

Wyłączna współpraca umożliwia uzyskanie lepszej ceny transakcyjnej - nie każdy zdaje sobie sprawę, że właśnie podpisanie umowy na wyłączność może skutkować uzyskaniem wyższej ceny za nieruchomość.

Pośrednik, mający podpisaną umowę pośrednictwa typu otwartego, widząc zainteresowanie klienta nieruchomością będzie dążył do szybkiego zawarcia umowy sprzedaży, co przeważnie związane jest z negocjacjami „w dół” ceny nieruchomości z oferującym.


Dlaczego tak się dzieje? Wynika to z faktu, że jeśli nie zrobi tego on, to zrobi to pośrednik z innego biura nieruchomości i tym samym straci szansę na sprzedaż nieruchomości, a w efekcie na uzyskanie wynagrodzenia. 

Biura nieruchomości utrzymują się z prowizji otrzymanej po sprzedaży mieszkania za ich pośrednictwem, a umowa otwarta nie daje żadnej gwarancji zwrotu zainwestowanych w reklamę pieniędzy.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ = KORZYŚĆ DLA CIEBIE

Umowa „na wyłączność”:

- gwarantuje oszczędność Twojego czasu;
zgłaszasz jednemu pośrednikowi, który poświęca czas na poszukiwanie klienta, promuje Twoją nieruchomość za pomocą różnych kanałów informacji, odbiera telefony, umawia spotkania oraz prezentuje Twoją ofertę. Unikasz dziesiątek telefonów od różnych osób lub innych pośredników oraz nie tracisz czasu na prezentacje. Unikasz też wycieczek przypadkowych interesantów i tzw. „oglądaczy”.

- zwiększa szansę szybkiego znalezienia klienta; umożliwia jednoczesną promocję oferty przez kilkaset biur nieruchomości poprzez system MLS

- zapobiega chaosowi w portalach ogłoszeniowych; cena ofertowa jest na bieżąco konsultowana i uaktualniana. Nie ma jednocześnie kilku różnych cen i opisów na portalach, co nie wpływa korzystnie na odbiór i czytelność oferty.

- pozwala unikać rozważań zniechęcających klientów do oferty, np. dlaczego, mimo, że kilka agencji ma w ofercie tą nieruchomość jeszcze żadnej nie udało się jej jeszcze sprzedać, a może nieruchomość posiada jakieś ukryte wady…

- poprawia bezpieczeństwo transakcji; rozliczenie następuje tylko z jedna firmą

- umożliwia kompleksową obsługę przez jednego pośrednika

- gwarantuje lepszą promocję i reklamę nieruchomości oraz pełne zaangażowanie pośrednika – pośrednik przeznacza na promocję większe środki niż przy umowie otwartej. Biura nieruchomości utrzymują się z prowizji otrzymanej po sprzedaży mieszkania za ich pośrednictwem, a umowa otwarta nie daje żadnej gwarancji zwrotu wyłożonych na reklamę pieniędzy.

- umożliwia uzyskanie lepszej ceny transakcyjnej
Być może nie każdy zdaje sobie sprawę, że właśnie podpisanie umowy na wyłączność może skutkować uzyskaniem wyższej ceny za nieruchomość. Pośrednik, mający podpisaną umowę pośrednictwa typu otwartego, widząc w oku swojego klienta zainteresowanie nieruchomością będzie dążył do szybkiego zawarcia umowy sprzedaży co przeważnie związane jest z negocjacjami „w dół” ceny nieruchomości z oferującym. Dlaczego ? Dlatego, bo jeśli nie zrobi tego on, to zrobi to ktoś inny z innego biura nieruchomości i tym samym straci szansę na sprzedaż nieruchomości, a w efekcie na uzyskanie wynagrodzenia.

Zapraszamy!
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!


Kontakt