Dlaczego my?

abra nieruchomości logo
Biuro nieruchomości ABRA zostało założone w styczniu 1990 roku przez Małgorzatę Pakulską, która swoją licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości uzyskała jako pierwsza ze stu osób w Polsce - nr 92. 

Nieprzerwanie od ponad 30 lat pomagamy swoim klientom w poszukiwaniach wymarzonych nieruchomości, a także ich sprzedaży oraz wynajmie.

Działamy również w obszarze zarządzania nieruchomościami prowadząc kompleksową opiekę nad powierzonymi nieruchomościami.


 Dlaczego warto wybrać ABRA Nieruchomości?

 • Zdobyta wiedza oraz doświadczenie na przestrzeni lat sprawia, że nasz klient zyskując spokój, oszczędza swój czas i pieniądze.

 • Usługi świadczymy w kompleksowym zakresie od momentu podpisania umowy pośrednictwa do finalizacji transakcji w formie aktu notarialnego lub umowy najmu.

 • Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie przeprowadzanej transakcji. Jesteśmy do dyspozycji od pierwszych oględzin nieruchomości, poprzez rozmowy na temat warunków umowy aż do pomocy przy kompletowaniu dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji. 

 • Zapewniamy bezpieczeństwo kompleksowo przeprowadzanych transakcji z dbałością o jej każdy detal.

 • Poprzez aktywne uczestnictwo w rynku nieruchomości umożliwiamy naszym klientom dostęp do największej w Polsce bazy ofert sprawdzonych nieruchomości

 • Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, publikujemy oferty na najbardziej popoularnych portalach ogłoszeniowych stale je optymalizując.

 • Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych profesjonalistów.

 • Działamy profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem proponując szeroki zakres usług.

 • Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy kompleksowo do jego realizacji.

 • Współpracujemy z biurami notarialnymi, kancelariami prawnymi, rzeczoznawcami i doradcami kredytowymi.

 • Mamy na swoim koncie wiele udanych transakcji, a przede wszystkim zadowolenie Klientów, którzy skorzystali z naszych usług i polecili nas swoim znajomym.


Biuro nieruchomości ABRA prowadzi obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych, pośrednicząc w transakcjach kupna/sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali, obiektów komercyjnych, gruntów oraz świadczy usługi zarządzania najmem/obsługi wynajmu.

Pracą biura kieruje Małgorzata Pakulska, posiadająca posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 92 oraz licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 14809, wieloletni członek WSPON i PFRN, KIGN.

Przestrzegamy ściśle Kodeksu Etyki i Standardów Zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.


Należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON), Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) oraz Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami (KIGN). 

 
 
 
Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Kontakt