Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 3. piętrze budynku (bez windy) przy ul. Okulickiego na warszawskim Gocławiu.
Mieszkanie jest jasne, ciche i bardzo ustawne. Ekspozycja wschód-zachód zapewnia dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień, a położenie z dala od głównych ulic gwarantuje komfort i spokój.
Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą, co umożliwia bezpieczny zakup oraz finansowanie kredytem hipotecznym.
W skład mieszkania wchodzą:
salon,
sypialnia,
oddzielna, widna kuchnia z zabudową,
łazienka z wanną,
przedpokój z pojemnymi szafami,
duży balkon o powierzchni blisko 6 m².
Do mieszkania przynależy również piwnica.
Możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonu i zrobienia dodatkowej sypialni.
Na podłogach znajduje się drewniany parkiet wymagający odświeżenia. Lokal daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu.
Atuty nieruchomości:
dwustronne mieszkanie (wschód-zachód),
duży balkon,
funkcjonalny układ pomieszczeń,
ciche mieszkanie,
spokojna okolica,
blisko centrum handlowego Promenada.
W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe oraz tereny zielone.
Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki oferty mogą ulec zmianie.