Warszawa

Ursynów, ul. Marabuta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
358/2185/OMW
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
2012
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
0
Liczba tarasów
1
Komórka
Tak
Ogród
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
3

Opis nieruchomości

Zadbany dom w pobliżu ulicy Puławskiej z doskonałym dojazdem do Centrum miasta. Wokół zieleń i las. Spokojny zakątek. Dom usytuowany na ogrodzonym terenie, z wszelkimi zabezpieczeniami.

Do wynajęcia jest parter domu, na który składają się 2 sypialnie (20 m2 + 15 m2), duży salon z kominkiem (40 m2), który outwiera się na słoneczny i zielony ogród zimowy prowadzący na taras i do ogródka. W lokalu jest 1 pełna łazienka (prysznic oraz WC i bidet) oraz 1 odzielne WC. Kuchnia jest bardzo przestronna i widna. Całość funkcjonalna i świetnie doświetlona.

Do lokalu przynależy 3 naziemne miejsca parkingowe.

Czynsz najmu wynosi 5000 zł na miesiąc oraz opłaty licznikowe wg zużycia.

Obowiązuje 1. miesięczna kaucja zwrotna.

Polecam Państwa uwadze.

Well maintained house near Puławska street with an easy access to the city center. It is located in a quiet, green corner of the city. The house is situated on a fenced area, with all security precautions in place.

The ground floor of the house is available for rent. It consists of 2 bedrooms (20 m2 + 15 m2), large living room with a fireplace (40 m2), which opens onto the sunny and green winter garden leading onto the patio and the backyard. There is 1 full bathroom (shower and toilet and bidet) and 1 separate toilet on the ground floor. The kitchen is very spacious and sunny. The entire house is functional and sunny.

The house comes with 3, over the ground parking spaces.

Rent is 5000 zł per month, and utility bills based on the usage. 1 month deposit is refundable.

Please feel free to contact me for further details.

Mapa

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Mobile:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.