Warszawa

Ochota, ul. Włodarzewska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1328/2185/OMS
Cena
750 000 PLN
Cena za m2
8 928,57 PLN
Powierzchnia
84 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2001
Materiał
Rama H
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Garaż
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1

Opis nieruchomości

Piękne, wyremontowane i urządzone mieszkanie: trzy przestronne pokoje z parkietem na podłodze, widna urządzona kuchnia oraz gustowna bogato wyposażona łazienka wraz z dodatkowym sanitariatem. Ponadto, do mieszkania przynależy balkon oraz 2 miejsca garażowe (jedno podziemne i drugie na zewnątrz). Lokal położony w monitorowanym kompleksie mieszkań w cichej okolicy (w pobliżu ul. Bielskiej i Włodarzewskiej) z pełnym dostępem do infrastruktury miejskiej: place zabaw, centra handlowe, komunikacja miejska, szkoła, szpital, rekreacyjny kompleks parkowy i inne.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).