Warszawa

Ochota, ul. Białobrzeska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1695/2185/OMS
Cena
870 000 PLN
Cena za m2
6 590,91 PLN
Powierzchnia
132 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2002
Materiał
Cegła
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
5
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Komórka
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Ładny apartament, składający się z części otwartej połączonej z gabinetem, oraz trzech oddzielnych sypialni.
Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane. Część otwarta lokalu wychodzi na zielne patio na wysokości parteru wewnętrznego podwórka, a część sypialniana wychodzi na bardzo cichy biurowy skwer na wysokości pierwszego piętra.
Dwustronne (płd, płn)

Całość ulokowana w pięknym kompleksie apartamentowo-mieszkalnym wyróżnionym nagrodą Prezydenta Warszawy za najładniejszy budynek mieszkalny i położonym w pobliżu Parku Szczęśliwickiego w okolicy ul. Dunajeckiej i Białobrzeskiej.

Obecnie lokal jest zaadoptowany na biuro i jest wynajmowany.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).