Warszawa

ul. Łowicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
462/2185/OLW
Cena
5 500 PLN
Piętro
0
Rok budowy
1937
Rodzaj budynku
Część domu
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Luty bez prowizji! Najemca nie ponosi dodatkowych kosztów.

Oferujemy do wynajmu parter przedwojennej willi na Starym Mokotowie. Jest to niewątpliwie atrakcyjna lokalizacja pod względem prowadzenia działalności. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z ogrodu.

Lokal o powierzchni 95 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi oraz przestrzeni open space, którą można podzielić na 3 osobne pomieszczenia. Dodatkowo oddzielna kuchnia wyposażona w lodówkę i zmywarkę oraz toaleta. Wejścia do dwóch pokoi oraz strefy open space przez hol.
Na podłogach znajduje się parkiet oraz wykładzina. Pełne okablowanie elektryczne. Jest to zdecydowanie klimatyczne miejsce na nową siedzibę firmy.

Koszt wynajmu:
5500 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).