Warszawa

Śródmieście, ul. Bagatela

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
363/2185/OLW
Cena
4 450 PLN
Piętro
0
Liczba pięter
6
Rok budowy
1912
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Luty bez prowizji! Najemca nie ponosi dodatkowych kosztów.

FUNKCJONALNY LOKAL NA BIURO O POWIERZCHNI 89 M2 NA PARTERZE REPREZENTACYJNEJ KAMIENICY W SĄSIEDZTWIE PLACU UNII LUBELSKIEJ. DWA WEJŚCIA DO LOKALU, POKOJE W AMFILIADZIE. OKNA MIESZKANIA WYCHODZĄ NA WEWNĘTRZNY DZIEDZINIEC. LOKAL ŚWIETNIE NADAJE SIĘ NA SIEDZIBĘ FIRMY.

Do wynajmu lokal o powierzchni 89 m2 na parterze kamienicy na samej granicy Śródmieścia i Mokotowa. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje (jeden przechodni), pomieszczenie gospodarcze, hol, oddzielne pomieszczenie socjalne oraz dwie oddzielne toalety. Mieszkanie charakteryzują się funkcjonalnością, jest jasne i bardzo ciche. Wysokość pomieszczeń to około 3 metry. Wszystkie pomieszczenia ustawne i przestronne.

Koszt wynajmu: 4450 zł netto/msc + czynsz administracyjny ok. 400 zł i media.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).