Warszawa

Śródmieście, ul. Nowogrodzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
328/2185/OLW
Cena
3 700 PLN
Piętro
1
Liczba pięter
5
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajmu na cele biurowe w ścisłym centrum Warszawy.
Doskonała komunikacja, reprezentacyjna kamienica oraz kameralność zapewnią Państwu doskonałą funkcjonalność w nowej siedzibie firmy.

Mieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z 4 bardzo wysokich pomieszczeń. Po wejściu do lokalu znajdujemy się w przestronnym hallu, z którego dostaniemy się do jednego z mniejszych pomieszczeń oraz w głąb mieszkania. Dalej znajdują się dwa widne pokoje, które może zaaranżować na przestrzeń typu open space. Ostatnie pomieszczenie to przestrzeń doskonała na gabinet, który znajduje się w dalszej części mieszkania. W mieszkaniu znajdują się dwie łazienki oraz magazynek.

Wnętrze w bardzo dobrym stanie - po generalnym remoncie. Na podłodze znajdują się oryginalne parkiety, zaś na sufitach w pełni odrestaurowane sztukateria. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje m.in. wodną, CO, elektryczną oraz telekomunikacyjną.

Oferowane mieszkanie jest zdecydowaniem świetnym miejscem na biuro, pracownie, show room, kancelarie etc.

Płatności:
3700 zł netto + media.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).