Warszawa

Śródmieście, ul. Wiejska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
720/2185/OLW
Cena
10 950 PLN
Piętro
4
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

Do wynajmu od funkcjonalny 8-pokojowy (165 m) dwupoziomowy lokal biurowy położony w pięknej, reprezentacyjnej kamienicy w sąsiedztwie Pl. Trzech Krzyży oraz Hotelu Sheraton.

Lokal składa się z 8 pomieszczeń (20, 19, 17, 16, 16, 15, 12, 8 m), hallu wejściowego z możliwością wydzielenia recepcji (12 m), 2 toalet, serwerowni (5 m) oraz kuchni (5 m).
Kuchnia wyposażona w lodówkę i zmywarkę oraz szafki.
Wysokość pomieszczeń - 3m
Piękny parkiet.
Lokal jest klimatyzowany, posiada system alarmowy i videodomofon, rozprowadzoną infrastrukturę teleinformatyczną.

Reprezentacyjna kamienica.
Całodobowa ochrona, portiernia przy wejściu.

Parkowanie;
Miejsca parkingowe w strefie płatnego parkowania.
Możliwość wynajmu płatnych miejsc parkingowych w pobliskim Instytucie Głuchoniemych lub Hotelu SHERATON

Minimalny okres wynajmu: 2 lata.

Do ceny należy doliczyć VAT + opłaty eksploatacyjne.

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Telefon:
22 646 50 55
E-mail:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.