Warszawa

Śródmieście, ul. Mokotowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
620/2185/OLW
Cena
5 900 PLN
Piętro
4
Liczba pięter
6
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni 115 m2 znajduje się w kamienicy w samym centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej.
W budynku znajduje się winda.
Mieszkanie po odświeżeniu.
Lokal składa się z przestronnego salonu o powierzchni ok. 40 m2 oraz dwóch oddzielnych pokoi; kuchni z częścią jadalnianą, garderoby oraz hallu.
W budynku znajduje się monitoring.

Koszt najmu:
5900 zł netto + czynsz (ok. 600 zł) + opłata za prąd.

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Mobile:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.