Warszawa

Śródmieście, ul. Mokotowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
350/2185/OLW
Cena
5 900 PLN
Piętro
4
Liczba pięter
6
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni 115 m2 znajduje się na czwartym piętrze kamienicy w samym centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej.
W budynku znajduje się winda.
Mieszkanie po odświeżeniu.
Lokal składa się z przestronnego salonu o powierzchni ok. 40 m2 oraz dwóch oddzielnych pokoi; kuchni z częścią jadalnianą, garderoby oraz hallu.
W budynku znajduje się monitoring.

Koszt najmu:
5900 zł netto + czynsz (ok. 500 zł) + opłata za prąd.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).