Warszawa

Włochy, Szyskowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
38/2185/OGS
Cena
2 060 000 PLN
Powierzchnia działki
1 857 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
38
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Bezpośrednio na działce
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Działka budowlana w rejonie AUCHAN OKĘCIE - SZYSZKOWA o pow 1857 m2, prostokąt - 50 x 38.
Brak MPZP. Wszystkie media w ulicy. Możliwa zabudowa - hale, magazyny, biura.... BEZPROBLEMOWY DOJAZD DLA POJAZDÓW TIR. DODATKOWO - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 HA.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Szpital, Las, Park, Rzeka, Jezioro, Przychodnia lekarska, Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Bar, Kościół, Hala sportowa, Uczelnia, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Bazarek, Apteka, Komenda policji, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Lotnisko, Autostrada, PKS
  • Widok na: Park/skwer

Mapa

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Mobile:
510 208 508
Telefon:
22 646 50 55
Email:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.