O Nas

Działamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od stycznia 1990r.

Właściciel firmy – mgr Małgorzata Pakulska, posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 92 oraz licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 14809. Jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Kompleksową i profesjonalną obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani i licencjonowani pracownicy, a wieloletnie doświadczenie gwarantuje naszym Klientom profesjonalizm realizowanych transakcji. Mamy na swoim koncie wiele udanych transakcji, a przede wszystkim zadowolenie Klientów, którzy skorzystali z naszych usług i polecili nas swoim znajomym. Naszym celem jest zagwarantowanie Państwu  zadowolenia z dokonywanych transakcji. Nasz każdy Klient traktowany jest indywidualnie, zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę oraz gwarantujemy dyskrecję. Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami. Przestrzegamy ściśle Kodeksu Etyki i Standardów Zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

O działalności firmy:

– Świadczymy usługi pośrednictwa przy kupnie, sprzedaży, wynajmie mieszkań, domów, lokali, działek. Obsługujemy zarówno rynek wtórny jak i pierwotny.    – Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. –  Współpracujemy z biurami notarialnymi, kancelariami prawnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych.

Jeśli poszukujecie Państwo ofert do sprzedaży lub wynajmu, nie musicie tracić czasu na kontaktowanie się z kilkunastoma firmami. Wystarczy jeden telefon lub e-mail do nas!             Za pośrednictwem systemu MLS współpracujemy z wieloma innymi agencjami nieruchomości, dzięki czemu posiadamy większość ofert dostępnych na rynku.  Jeśli chcecie Państwo zgłosić swoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu skontaktujcie się z naszą firmą! Zgłoszona przez Państwa oferta znajdzie się automatycznie w bazie kilkudziesięciu współpracujących z nami agencji nieruchomości (bez danych kontaktowych) i dotrze do szerokiej grupy klientów.  Stałym klientom udzielamy rabatów przy zawarciu drugiej i kolejnej transakcji za naszym pośrednictwem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.      

 

Nie świadczymy usług doradztwa prawnego.  Naszych klientów chcących uzyskać doradztwo prawne kontaktujemy ze współpracującymi z nami prawnikami.

Nie odpowiadamy za stany zapisane w księgach wieczystych nieruchomości.

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: