O Nas

Działamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od stycznia 1990r.

Właściciel firmy – mgr Małgorzata Pakulska, posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 92 oraz licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 14809.

Jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Kompleksową i profesjonalną obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani i licencjonowani pracownicy, a wieloletnie doświadczenie gwarantuje naszym Klientom bezpieczeństwo i profesjonalizm realizowanych transakcji. Mamy na swoim koncie wiele udanych transakcji, a przede wszystkim zadowolenie Klientów, którzy skorzystali z naszych usług i polecili nas swoim znajomym. Naszym celem jest zagwarantowanie Państwu bezpieczeństwa i zadowolenia z dokonywanych transakcji. Nasz każdy Klient traktowany jest indywidualnie, zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę oraz gwarantujemy dyskrecję. Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami. Przestrzegamy ściśle Kodeksu Etyki i Standardów Zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

O działalności firmy:

– Świadczymy usługi pośrednictwa przy kupnie, sprzedaży, wynajmie mieszkań, domów, lokali, działek.

– Obsługujemy zarówno rynek wtórny jak i pierwotny.

– Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.

– Prowadzimy obsługę transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości dla stron skojarzonych poza firmą ABRA.

 

Współpracujemy z biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych.

Jeśli poszukujecie Państwo ofert do sprzedaży lub wynajmu, nie musicie tracić czasu na kontaktowanie się z kilkunastoma firmami. Wystarczy jeden telefon lub e-mail do nas!

Za pośrednictwem systemu MLS współpracujemy z wieloma innymi agencjami nieruchomości, dzięki czemu posiadamy większość ofert dostępnych na rynku.

Jeśli chcecie Państwo zgłosić swoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu skontaktujcie się z naszą firmą! Zgłoszona przez Państwa oferta znajdzie się automatycznie w bazie kilkudziesięciu współpracujących z nami agencji nieruchomości (bez danych kontaktowych) i dotrze do szerokiej grupy klientów.

Stałym klientom udzielamy rabatów przy zawarciu drugiej i kolejnej transakcji za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.      

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: