Warszawa

Śródmieście, ul. Flory

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
531/2185/OMW
Cena
4 700 PLN
Powierzchnia
96 m2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1
Piętro
2
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
3
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajmu mieszkanie o powierzchni 96 m2 w przedwojennej kamienicy w okolicach Pl. Unii Lubelskiej.

Mieszkanie składa się z 3 pokoi : salonu (20 m2) połączonego z kuchnią (można oddzielić kuchnię przesuwanymi drzwiami), dwóch pokoi (ok. 25 m2 i 12 m2), holu (ok. 13 m2) oraz dwóch łazienek (każda z WC).

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy z windą. Wysokość pomieszczeń to 3,5 m.

Dodatkowe koszty stanową opłaty licznikowe (energia elektr. i gaz).

Zapraszamy.

Mapa

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Mobile:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.