Warszawa

Śródmieście, ul. gen. Władysława Andersa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
415/2185/OMW
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
75 m2
Rok budowy
0
Piętro
1
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2pokojowy przestronny lokal mieszący się w kamienicy w okolicy ulic Stawki i Andersa
Lokal składa się z pokoju 20m2 który cieszy się naturalnym światłem zapewnianym przez duże oryginalne okno, drugiego pokoju 28m2, oddzielnej kuchni 7m2, łazienki 3m2 oraz przedpokoju.
Do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju.
Wysokość ok. 3m.

Świetna lokalizacja: w pobliżu Intraco, mnóstwo punktów usługowych, ambasada Chin, Plac Bankowy, Stare miasto, Rondo Radosława.
Idealne miejsce na Kancelarię lub każda inną działalność.
Możliwe jest również wynajęcie na cele mieszkalne.

Możliwość bezpłatnego parkowania na podwórzu.

Mapa

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Mobile:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.