Warszawa

Śródmieście, ul. gen. Władysława Andersa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
415/2185/OMW
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
75 m2
Rok budowy
0
Piętro
1
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2pokojowy przestronny lokal mieszący się w kamienicy w okolicy ulic Stawki i Andersa
Lokal składa się z pokoju 20m2 który cieszy się naturalnym światłem zapewnianym przez duże oryginalne okno, drugiego pokoju 28m2, oddzielnej kuchni 7m2, łazienki 3m2 oraz przedpokoju.
Do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju.
Wysokość ok. 3m.

Świetna lokalizacja: w pobliżu Intraco, mnóstwo punktów usługowych, ambasada Chin, Plac Bankowy, Stare miasto, Rondo Radosława.
Idealne miejsce na Kancelarię lub każda inną działalność.
Możliwe jest również wynajęcie na cele mieszkalne.

Możliwość bezpłatnego parkowania na podwórzu.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).