Warszawa

Śródmieście, al. 3 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
479/2185/OMW
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
71 m2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1927
Piętro
2
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajmu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 w przedwojennej, modernistycznej kamienicy na warszawskim Powiślu.

Oferowane mieszkanie to zdecydowanie funkcjonalna i nowoczesna przestrzeń zarówno do mieszkania, jak również do pracy. Lokal został zaprojektowany przez architekta. Składa się z trzech pokoi tj. salonu z otwartą kuchnią oraz dwóch sypialnia. W jednej z nich znajduje się garderoba. Łazienka razem z WC. Okna są drewniane. Na podłodze olejowany, czarny dąb. W przedpokoju oraz łazience położono kamień. Wysokość mieszkania to 3 metry. Z okien widok na zielone patio. W budynku znajduje się winda.

Koszt wynajmu to 4000 zł*. Najemca opłaca dodatkowo prąd i wodę.

*w przypadku wynajmu na biuro podana cena to kwota netto.

Zapraszamy na prezentację.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).