Warszawa

Śródmieście, ul. Nowy Świat

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
378/2185/OMW
Cena
3 900 PLN
Powierzchnia
60 m2
Rok budowy
1940
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Witaj!

W naszej ofercie znalazło się atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie idealne na kancelarię, biuro notarialne, poradnię specjalistyczną etc.
Lokal usytuowany w 3 kondygnacyjnej kamienicy na pierwszym piętrze. Okna wychodzą na cichy wewnętrzny dziedziniec, gdzie za dodatkową opłatą jest możliwość parkowania samochodu.

Na przestrzeni ok. 60m2 znajdziesz zaraz po wejściu przedpokój, który można zaaranżować na małą poczekalnię. Tuż przy nim nowa, pachnąca świeżością łazienka z WC i prysznicem.
Dalej jest dłuższy korytarz z szafami, z którego dostaniesz się do 3 niezależnych pomieszczeń:

I Pokój – 14m2,
Kuchnia - ok 8m2 (lodówka, zmywarka, okap, płyta indukcyjna) – jest również możliwość adaptacji kuchni na pokój biurowy.
II Pokój – ok. 20m2

Lokal jest wyposażony w meble biurowe, jak również jest możliwy do wynajęcia bez.

Świetnie skomunikowana i prestiżowa okolica, ul. Nowy Świat.

Cena to 3900zł/m-c + opłata za wodę, prąd

Zdjęcia i opis nie oddadzą uroku tego miejsca dlatego zapraszam serdecznie na prezentację :)

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).