Warszawa

Śródmieście, ul. Tytusa Chałubińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
420/2185/OMW
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
60 m2
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1980
Piętro
5
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

Do wynajmu 3-pokojowy lokal o pow. 60 m2, usytuowany na V piętrze 10-piętrowego budynku w Warszawie przy ul. Tytusa Chałubińskiego (róg ul. Nowogrodzkiej) vis-á-vis Hotelu MARIOTT w pobliżu Dworca Centralnego.
Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby i loggi.
Klimatyzacja w pokojach i holu. Na podłodze wykładzina.
Lokal wynajmowany jest bez wyposażenia. W przedpokoju są wbudowane szafy.
Funkcjonalny rozkład lokalu.
Usytuowanie okien lokalu na wschód i południe daje całodzienne naturalne świetlenie.
Drzwi wejściowe są antywłamaniowe. Nowoczesne dźwiękoszczelne okna i drzwi balkonowe umożliwiają wietrzenie i eliminują hałas.
Istnieje możliwość (do odrębnego uzgodnienia ze wspólnotą budynku) umieszczenia stosownej reklamy/logo/szyldu na balkonie, ścianach (m.in. przy wejściu) lub dachu budynku.

Istnieje możliwość parkowania samochodów w sąsiedztwie budynku (Miejski System Parkowania Płatnego) oraz na parkingach w Alejach Jerozolimskich - 200 m; na ul. Chmielnej - 450 m; w CH Złote Tarasy - 500 m (przejściem podziemnym można przejść od garażu w CH do wejścia do budynku).

Lokal przeznaczony do wynajmu na cele biurowe np. na biuro adwokackie, prawnicze, notarialne, handlowe itp.

Najemca opłaca dodatkowo koszty eksploatacyjne ryczałtem w wysokości 600zł +energię elektryczną wg zużycia.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).