Warszawa

Mokotów, ul. Sandomierska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
433/2185/OMW
Cena
2 400 PLN
Powierzchnia
47 m2
Rok budowy
0
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu do wynajmu lokal o powierzchni 47 m2 na Starym Mokotowie w okolicach ul. Rakowieckiej i Sandomierskiej.
Mieszkanie rozkładowe z widną kuchnią zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.
Wysokość pomieszczeń to 3 m. Na podłodze kamień. Lokal o po remoncie.

Koszt:
2400 zł netto + czynsz i media.


Zapraszamy na prezentację.

Mapa

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Mobile:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.