Warszawa

Ochota, ul. Słupecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
404/2185/OMW
Cena
9 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1934
Piętro
5
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
5
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Lokal 180 mkw (po podłodze ma około 220 mkw) - dwupoziomowy
1 poziom: 1 duży pokój (może być konferencyjny)
2 poziom: 4 pokoje
Balkon, domofon, klimatyzacja, kuchnia umeblowana.
Mieszkanie może zostać wyremontowane pod potrzeby nowego najemcy - mieszkanie bądź biuro.

Cała kamienica jest po generalnym remoncie wszystkich instalacji zimna woda, CO i ciepła woda miejska, instalacja gazowa wymieniona, klatki schodowe po remoncie. Jest winda.

Do ceny dochodzi czynsz administracyjny ok. 1200zł.

Mapa

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Mobile:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.