Warszawa

Śródmieście, Wiejska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1839/2185/OMS
Cena
980 000 PLN
Cena za m2
13 802,82 PLN
Powierzchnia
71 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1923
Materiał
Cegła
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
0
Liczba tarasów
0
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0

Opis nieruchomości

Rozkładowy, czteropokojowy apartament w klimatycznej kamienicy w Parku tuż przy Sejmie RP, w otoczeniu licznych zachodnich ambasad, powierzchnia 70,79 m2.
Lokal po remoncie i przebudowie stanowi 3 samodzielne pokoje + kuchnia otwarta na salon, 2 łazienki (w tym jedna w pokoju) oraz dodatkowy WC. Czynsz z zaliczkami oraz FR 700 zł.
Mieszkanie posadowione na 1 kondygnacji, 4 piętra bez windy.
Miejsce parkingowe na podwórku dla mieszkańców, wjazd - szlaban na pilota.
Kamienica z 1923 roku, wysokość pomieszczeń 320 cm
Zapraszamy do prezentacji

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Basen, Fitnes, Rzeka, Jezioro, Las, Park, Przedszkole, Szpital, Centrum handlowe, Szkoła, Żłobek, Bazarek, Sklep, Gimnazjum, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Zabudowa niska, Bar, Apteka, Komenda policji
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Kolej, Tramwaj, Metro, Autobus, PKS, Lotnisko, Autostrada
  • Widok na: Park/skwer, Podwórko

Mapa

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Mobile:
510 208 508
Telefon:
22 646 50 55
Email:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.