Warszawa

Śródmieście, ul. Złota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1832/2185/OMS
Cena
550 000 PLN
Cena za m2
11 702,13 PLN
Powierzchnia
47 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1968
Materiał
Mieszany
Piętro
5
Liczba pięter
7
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
0
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
0
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0

Opis nieruchomości

Mieszkanie trzypokojowe na pograniczu Woli i Śródmieścia, w budynku po termomodernizacji, po wymianie instalacji oraz remontach klatek schodowych o pow. 46,29 m, 5 piętro, winda, rok budowy 1968. Media miejskie. Lokal dwustronny, okna skierowane na północ i południe. Standard mieszkania do - remontu, własnej aranżacji (większość ścian działowych). Wielkości pomieszczeń: 3 pokoje - 19,95 m2, 9,42 m2, 6,02 m2 / widna kuchnia 5,2 m, łazienki z WC 3,4 m i loggia ok. 3,5 m2. Trzy lokale na kondygnacji.
Piwnica około 3 m. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku. Pełna infrastruktura usługowa, handlowa oraz rozrywkowa, bezproblemowe możliwości komunikacyjne w każdym kierunku miasta - tramwaje, autobusy oraz metro I i II linia, Dworzec Centralny, Pałac Kultury, Rondo ONZ. ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Basen, Przedszkole, Szpital, Centrum handlowe, Szkoła, Plac zabaw, Hala sportowa, Park, Rzeka, Sklep, Gimnazjum, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Apteka, Komenda policji, Żłobek, Bazarek, Kościół, Zabudowa niska, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Metro, Kolejka podmiejska, Autobus, Tramwaj, Autostrada, PKS, Kolej, Lotnisko
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
510 208 508
Mobile:
22 646 50 55
Email:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.