Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1426/2185/OMS
Cena
1 700 000 PLN
Cena za m2
7 083,33 PLN
Powierzchnia
240 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
1997
Materiał
Cegła
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Typ kuchni
Widna
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Apartament 2- poziomowy luksusowy 240 m2 z zagospodarownym 100 m2 ogródkiem w okolicy ul. Nowoursynowskiej.
Na 1 piętrze znajduje się kuchnia, duży salon składający się z części wypoczynkowej z kominkiem , jadalni oraz bardzo dużej oranżerii otwartej , pokoju z łazienką oraz toaleta dla gości .
Na 2 poziomie znajdują się trzy sypialnie , pokój kąpielowy z oknem, łazienka z oknem , duża i wygodna pralnia z oknem oraz obszerna garderoba .
Apartament w pełni wykończony . Na podłodze marmur oraz parkiet .
Do mieszkania przynależne duże miejsce garażowe.

Lokal znajduje się w cichym , bardzo zadbanym zakątku Ursynowa, blisko ciągów komunikacyjnych, z dogodnym połączeniem z resztą miasta.
W bliskiej odległości lokale handlowo-usługowe

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Dostępne w okolicy: Las, Park, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Park/skwer

Mapa

Kontakt

Aleksander Wiśniewski

Aleksander Wiśniewski

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
502 25 14 20
Mobile:
22 646 50 55
Email:
a.wisniewski@abra.waw.pl
Numer licencji:
5733

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.