Warszawa

Śródmieście, Ludwika Waryńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
457/2185/OLW
Cena
5 000 PLN
Piętro
0
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Styczeń bez prowizji! Najemca nie ponosi dodatkowych kosztów.

Oferujemy do wynajęcia na biuro rozkładowe mieszkanie 98m2 na parterze w budynku przy metrze Politechnika

W skład nieruchomości wchodzą 4 pokoje o powierzchniach: 23m2, 20m2, 17m2, 14m2), dwie oddzielne toalety oraz aneks kuchenny. Do każdego pomieszczenia prowadzi przestronny hol (10m2), który może być zaadaptowany na recepcję lub poczekalnie.

Wysokość lokalu to 2,96 m. Idealna lokalizacja tuż przy metrze Politechnika oraz przystankach tramwajowych i autobusowych. Mimo doskonałego usytuowania lokalu panuje w nim cisza.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).