Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
468/2185/OLW
Cena
4 935 PLN
Piętro
0
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajmu lokal na działalność biurową/handlową/usługową.
Lokal znajduje się w dobrym punkcie komunikacyjnym.

W skład lokalu wchodzi otwarta przestrzeń typu open space o powierzchni około 62 m2, dwa pomieszczenia biurowe/magazynowe o powierzchniach około 11 m2 i 10,5 m2. Wewnętrzny korytarz prowadzi do łazienki (2,5 m2) oraz zaplecza socjalnego (2,6 m2).

Podany czynszu najmu to kwota netto. Do czynszu najmu dochodzą opłaty eksploatacyjne.

Zapraszamy.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).