Warszawa

Śródmieście, ul. Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
339/2185/OLW
Cena
4 200 PLN
Piętro
2
Liczba pięter
5
Rok budowy
1926
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do zamieszkania

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85 m2 w zabytkowej kamienicy z 1926r. znajdującej się na ul. Dobrej w Śródmieściu Warszawy
3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz oddzielne wc.
Mieszkanie jest nieumeblowane i bardzo przestronne, dlatego idealnie nadaje się na biuro.
Budynek jest ogrodzony
W pobliżu bardzo dobra komunikacja - autobusy, metro oraz PKP

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus, Metro

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \\\"ABRA\\\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.