Warszawa

Ursynów, ul. Żołny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
285/2185/OLW
Cena
19 800 PLN
Liczba pięter
2
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Dom
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne
Liczba pokoi
14
Stan budynku
Dobry
Pow. magazynowa
200
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Urokliwy dom na osiedlu zlokalizowanym od ul. Puławskiej. Przystanek autobusowy znajduje się 5 min. od domu. Osiedle willowe w świetnym punkcie komunikacyjnym.
Dom posiada max. 16 miejsc parkingowych na terenie posesji i wokół. Otoczony bardzo zadbaną zielenią.
Na parterze domu znajdują się: recepcja, kuchnia (6 m2), hol, jadalnia, obszerny salon, łazienka, i 3 pokoje. Drugie piętro domu składa się z czterech sypialni: oraz 3 łazienek, wyposażone w wanny i kabiny prysznicowe. Na 2 piętrze znajdują się 4 pokoje, łazienka i kuchnia.

W bryłę budynku wtopione są 2 garaże i przestronna kotłownia, która może służyć również jako pomieszczenie gospodarcze, jak i serwerownia. Na poziomie -1 znajduje się pokój rekreacyjny i dodatkowe 2 sypialnie. Dom ma obszerny taras. Od strony południowej zainstalonwana jest klimatyzacja.

Wszystkie media płatne dodatkowo.

Wnętrze domu będzie pomalowane pod wymagania klienta, który zdecyduje się na transakcję. Dom robi niebagatelne wrażenie.
Polecam tę wyjątkową ofertę.

A charming house located off ul. Puławska. The bus stop is 5 min. from home. Perfect location for a nursery, school, or an office.

The house comes with a max. 16 parking spaces on the property and around. Surrounded by a very well-groomed greenery.

On the ground floor there are a kitchen (6 m2), lounge, dining room, large living room, a bathroom and 3 bedrooms. The second floor of the house consists of 4 bedrooms and 3 bathrooms equipped with bathtubs and showers.
On the 2nd floor there are 4 bedrooms, a bathroom and a kitchen.
There are 2 garages and a spacious utility room, which can also serve as a storage room and a server room underground. At the underground level there is a game room and additional 2 bedrooms.


The interior of the house will be painted at the requirements of the customer who decides to make the transaction.

All utilities are paid extra. 1 month refundable deposit is required.
The house makes quite an impression.

Please feel free to contact me for further details.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).