Warszawa

Mokotów, ul. Sandomierska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
731/2185/OLW
Cena
2 200 PLN
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
0
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu do wynajmu lokal o powierzchni 47 m2 na Starym Mokotowie w okolicach ul. Rakowieckiej i Sandomierskiej.
Parter ! Okna na ulicę !
Po generalnym remoncie. Na podłodze kamień.
Lokal wysoki - 3m.
2 pokoje +widna kuchnia.
Mieszkanie rozkładowe zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Do cny należy doliczyć podatek VAT
Najemca opłaca dodatkowo czynsz (ok.480zł) + energię elektryczną.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Telefon:
22 646 50 55
E-mail:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.