Warszawa

Mokotów, Rakowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
639/2185/OLW
Cena
4 200 PLN
Piętro
0
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe

Opis nieruchomości

Bez prowizji ! *)

Do wynajmu lokal z witrynami o powierzchni 33,5m2 położony w doskonałym punkcie na Górnym Mokotowie, niedaleko pl. Unii Lubelskiej.
Witryny ok. 6,5m wzdłuż ulicy.
Przeznaczenie: handel, usługi

Możliwość na powiększenie powierzchni lokalu o 14m2.

Lokalizacja:
ul. Rakowiecka/Puławska

Zapraszamy do obejrzenia i wynajęcia.


*) oferta bez prowizji wyłącznie po okazaniu niniejszego ogłoszenia

Mapa

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Mobile:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.