Warszawa

Mokotów, Racławicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
735/2185/OLW
Cena
10 000 PLN
Piętro
0
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba pokoi
9

Opis nieruchomości

Lokal ok. 190 m2 na parterze kamienicy usytuowanej w cichej uliczce na Górnym Mokotowie, niedaleko stacji metra Racławicka.

Lokal przestronny, wysoki (3m) , usytuowany na 2 poziomach.
1 poziom (parter) 140m2: 2 łazienki, 2 wc, kuchnia ok. 12m2 oraz 6 pokoi , w tym jeden ok. 50m2 z możliwością podziału i uzyskania dodatkowego siódmego pokoju
2 poziom (przyziemie) ok. 60m2: przestrzeń z możliwościa podziału na 2 pomieszczenia .
Mały ogródek.

Cena do negocjacji.
Najemca opłaca media.
Dodatkowo VAT .

Na zewnątrz miejsce do parkowania dla 2 samochodów.
Strefa bez parkomatów.

Możliwość miejsca na samochód w garażu.

Lokalizacja:
do stacji metra Racławicka - 5 minut na piechotę

Mapa

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Telefon:
22 646 50 55
E-mail:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.