Warszawa

Mokotów, ul. Rabindranatha Tagore

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
329/2185/OLW
Cena
12 000 PLN
Piętro
0
Liczba pięter
10
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy lokal o powierzchni ok. 180 m2, który mieści się na parterze reprezentacyjnego budynku w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.
Budynek jest całodobowo chroniony i dozorowany.

Lokal składa się z: recepcji, powierzchni open space, 2 pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej, gabinetu, pomieszczenia socjalnego oraz gospodarczego i 2 toalet. W lokalu znajduje się również serwerownia. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza biura.
Pomieszczenia charakteryzują się wysokim standardem wykończenia oraz pełną funkcjonalnością. Dodatkowo klimatyzacja, powieszane sufity i szafy wnękowe.

Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Wokół budynku dużo bezpłatnych miejsc postojowych.

Jest to zdecydowanie idealne miejsce na siedzibę firmy, kancelarię, studio, gabinety lub inną działalność.

Płatności:
12 000 zł + opłaty eksploatacyjne.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).