Warszawa

Śródmieście, ul. Górnośląska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
713/2185/OLW
Cena
7 900 PLN
Piętro
6
Liczba pięter
6
Rok budowy
2001
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowy 7-pokojowy zlokalizowany w nowoczesnym budynku na Powiślu o ponadczasowej reprezentacyjnej architekturze.

Lokal składa się z: dużego pomieszczenia, które może pełnić rolę open space (40 m2) lub np. sali obsługi klienta, czterech pokoi (22, 14, 10 i 9 m2), sali konferencyjnej z półokrągłą ścianą, pomieszczenia archiwum/magazynku, kuchni i 2 łazienek.
Lokal posiada długi balkon rozciągający się wzdłuż kilku pokoi z których jest bezpośrednie wejście na balkon, jest zadaszony i pełni funkcję ochronną przed zbyt dużym nasłonecznieniem.
W ścianie oddzielającej salkę konferencyjną i małą 9 metrowy pokój znajduje się wbudowane akwarium.

Lokal jest częściowo umeblowany (kuchnia, sala konferencyjna oraz wbudowane szafy wnękowe w magazynku i w przedpokoju.
Pozostałe meble widoczne na zdjęciach należą do obecnego najemcy.
W biurze znajdują się wyraźnie zaznaczone ciągi komunikacyjne z miejscem na ustawienie dodatkowych mebli służących do przechowywania dokumentów

W budynku jest ochrona oraz wideofon.

Cena wynajmu: miesięczny czynsz wynajmu 7900 zł + Vat + czynsz administracyjny 1200 zł.
Dodatkowo opłaty za energię elektryczną oraz telefon i Internet.

Do lokalu przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) do wynajęcia na życzenie (cena miejsca - 350 zł + Vat.

Budynek jest zlokalizowany w pobliżu licznych terenów zielonych, parków.
W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze oraz knajpki

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Telefon:
22 646 50 55
E-mail:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.