Warszawa

Śródmieście, ul. Wspólna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
504/2185/OLW
Cena
14 950 PLN
Piętro
6
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajmu reprezentacyjny penthouse z przynależnym tarasem na dachu budynku. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy w niewątpliwie prestiżowej lokalizacji. W budynku znajduje się winda, zaś lokal położony jest na ostatnim - 6 piętrze. W budynku znajduje się całodobowa ochrona.

Powierzchnia użytkowa lokalu to 165,80 m2. Do lokalu przynależy wspomniany taras na dachu budynku o powierzchni 46 m2.
W skład lokalu wchodzi 6 pokoi - w tym jeden z balkonem; dwie toalety, łazienka z prysznicem, kuchnia, serwerownia oraz taras z widokiem na centrum Warszawy.

W całym lokalu zamontowano klimatyzację, która jest indywidualnie sterowana. Na podłodze położony jest dębowy parkiet. Zastosowano również przeszklenia z elementami drewnianymi. W całym lokalu pełna infrastruktura teleinformatyczna - najwyższej jakości kable. Zamontowane jest również wysokiej jasności, nowoczesnej oświetlenie, alarm oraz videofon.

W odległości 300 m znajduje się stacja metra Centrum oraz liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Mobile:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.