Warszawa

Śródmieście, ul. Wspólna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
397/2185/OLW
Cena
14 950 PLN
Piętro
6
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Luty bez prowizji! Najemca nie ponosi dodatkowych kosztów.

Oferujemy do wynajmu reprezentacyjny penthouse z przynależnym tarasem na dachu budynku. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy w niewątpliwie prestiżowej lokalizacji. W budynku znajduje się winda, zaś lokal położony jest na ostatnim - 6 piętrze. W budynku znajduje się całodobowa ochrona.

Powierzchnia użytkowa lokalu to 165,80 m2. Do lokalu przynależy wspomniany taras na dachu budynku o powierzchni 46 m2.
W skład lokalu wchodzi 6 pokoi - w tym jeden z balkonem; dwie toalety, łazienka z prysznicem, kuchnia, serwerownia oraz taras z widokiem na centrum Warszawy.

W całym lokalu zamontowano klimatyzację, która jest indywidualnie sterowana. Na podłodze położony jest dębowy parkiet. Zastosowano również przeszklenia z elementami drewnianymi. W całym lokalu pełna infrastruktura teleinformatyczna - najwyższej jakości kable. Zamontowane jest również wysokiej jasności, nowoczesnej oświetlenie, alarm oraz videofon.

W odległości 300 m znajduje się stacja metra Centrum oraz liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).