Warszawa

Śródmieście, al. 3 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
385/2185/OLW
Cena
5 500 PLN
Piętro
0
Liczba pięter
6
Rok budowy
1932
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Mieszkanie do wynajmu na cele mieszkalne lub biurowe. Parter w przedwojennej kamienicy. Do wynajmu od listopada.

Oferujemy do wynajmu przestronne mieszkanie na warszawskim Powiślu. Nieruchomość znajduje się w przedwojennej kamienicy. Jego powierzchnia to 123 m2. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje oraz dwie łazienki. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Mieszkanie niewątpliwie stylowe i reprezentacyjne.

Jest to zdecydowanie doskonała oferta zarówno w celach mieszkalnych, jak również dobre miejsce na nową siedzibę firmy.

Koszt wynajmu to 5500 zł + opłaty licznikowe.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).