Warszawa

Śródmieście, ul. Górnośląska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
475/2185/OLW
Cena
8 000 PLN
Piętro
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Do wynajmu klimatyczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 116 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze reprezentacyjnej kamienicy.

W skład mieszkania wchodzą:
- Salon: 36 m2
- Sypialnia: 18 m2
- Sypialnia: 17 m2
- Kuchnia: 15 m2
- Łazienka: 5 m2
- WC: 1.5 m2
- Hall: 12 m2
- Hall: 9.5 m2

Wysokość mieszkania: 3 m

Doskonała lokalizacja, cicha i spokojna okolica oraz reprezentacyjna kamienica to tylko nieliczne z atutów oferowanej nieruchomości. Wysoki standard wykończenia mieszkania a także rozkład pomieszczeń sprawdzi się na działalność biurową.

Ogrzewanie miejskie.

Zapraszamy.

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Mobile:
501 111 010
Telefon:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.