Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
613/2185/OLW
Cena
6 300 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2009
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajmu przestronny, rozkładowy lokal o powierzchni 110 m2 niedaleko stacji metra Wierzbno znajdujący się na parterze kameralnego budynku na Górnym Mokotowie w okolicy metra Wierzbno.

Lokal składa się z 5 oddzielnych pokoi o powierzchniach: 43 m2 (pomieszczenie podzielone aktualnie na dwa pokoje), 14 m2, 11 m2, 8 m2;
oddzielnej, widnej kuchni, łazienki oraz holu.
Lokal przystosowany do prowadzenia w nim działalności. Wysokość pomieszczeń wynosi około 3 metrów.
Do lokalu przynależy ogródek o powierzchni 175 m2 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 300zł/m-c).

Nieopodal stacja metra Wierzbno oraz przystanki autobusowe.

Cena +VAT + media

Zapraszamy.

Mapa

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Mobile:
501 111 010
Telefon:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.