Warszawa

Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
733/2185/OLW
Cena
5 600 PLN
Piętro
3
Rok budowy
2000
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
5

Opis nieruchomości

Do wynajęcia na cele biurowe lokal 110m2 w Al. Jerozolimskich. III piętro.
Lokal składa się z 5 pokoi (26m2, 14m2,14m2,14m2,14m2) recepcji (20m2), WC, pomieszczenia socjalnego, balkonu (8m2) i tarasu (8m2).
W lokalu bardzo dobrze przemyślano rozkład pomieszczeń - do każdego z 5 pokoi i części socjalnej wchodzi się z recepcji.
Na podłodze znajdują się panele.
W lokalu zainstalowany jest wideofon. Wszystkie pomieszczenia są okablowane. Istnieje możliwość profesjonalnego wykorzystania internetu, gdyż do budynku doprowadzone są światłowody.

Budynek ma charakter biurowo-apartamentowy z przewagą biur /kancelarie adwokackie, firmy konsultingowe i wiele innych/.
Na dole znajduje się recepcja i ochrona z 24 godzinnym monitoringiem.
Możliwość parkowania pod budynkiem (bez problemu można znaleźć wolne miejsca)

Znakomita lokalizacja w Centrum, w pobliżu Pl. Zawiszy.
Świetna komunikacja oraz pełna infrastruktura.

Do ceny wynajmu należy doliczyć podatek VAT 23%+ opłatę za zużycie mediów.

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
501 111 010
Telefon:
22 646 50 55
E-mail:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.