Warszawa

Żoliborz, ul. Kaniowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
381/2185/OLW
Cena
5 000 PLN
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
1960
Rodzaj budynku
Dom
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajmu rozkładowy lokal o powierzchni 110 m2 na cele biurowe. Lokal znajduje się w domu jednorodzinnym na Żoliborzu Oficerskim. Lokal świeżo po gruntownym remoncie. Nieruchomość składa się z czterech pomieszczeń przystosowanych do działalności biurowej. Dodatkowo przestronny hall, który może pełnić funkcję dodatkowego pokoju/open space/poczekalni etc. Lokal posiada swoje niezależne wejście. Do lokalu przynależą dwa balkony.

W skład lokalu wchodzą:
pokój - 27 mkw;
pokój - 20 mkw;
pokój - 15 mkw;
pokój - 12 mkw'
hall - 21 mkw;
kuchnia - 8 mkw;
łazienka - 2 mkw.

Nieopodal nieruchomości Plac Wilsona. Liczne przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra. Bezproblemowe parkowanie aut przy posesji.

Koszt wynajmu:

5000 zł brutto + opłaty eksploatacyjne (ok. 850 zł/msc).Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).