Warszawa

Mokotów, ul. Tadeusza Rejtana

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
650/2185/OLW
Cena
5 500 PLN
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1911
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Medyczne, Inne

Opis nieruchomości

Lokal położony na parterze zadbanej, przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie w pobliżu ul. Puławskiej i Rakowieckiej.
Powierzchnia lokalu to ok. 100m2. Wysokość - 3,75m2
Lokal ma funkcjonalny rozkład .
Można wyodrębnić kilka pokoi.

Klatka schodowa po remoncie.
Nieruchomość wymaga przeprowadzenia remontu - możliwość dostosowania do potrzeb najemcy.

Najemca opłaca liczniki: energię, gaz, wodę.
Do ceny dochodzi VAT.

Kontakt

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

specjalista ds. nieruchomości

Mobile:
501 111 010
Telefon:
22 646 50 55
Email:
m.pakulska@abra.waw.pl
Numer licencji:
92

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.