Warszawa

Mokotów, al. Niepodległości

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
379/2185/OLW
Cena
5 500 PLN
Piętro
2
Liczba pięter
4
Rok budowy
0
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

Do wynajmu na biuro lokal ok. 100m2 położony w kamienicy na Starym Mokotowie, przy stacji metra Pole Mokotowskie.
Znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą. Okna mieszkania na dwie strony świata.

Na wschód wychodzi pokój ok. 24 m2 z małym balkonem, kuchnia z jadalnią ok. 11 m2.Na zachód pokój 35 m2 z balkonem oraz pokój 18 m2. Między pokojami znajduje się para dwuskrzydłowych drzwi, przez co w łatwy sposób można stworzyć przestrzeń typu open space o łącznej powierzchni ok. 50 m2. Z kolei połączenie części wschodniej z zachodnią tworzy powierzchnie prawie 60 m2. Osobno łazienka i toaleta. Duży, przestronny hol. Mieszkanie wysokie z dużymi przeszkleniami. Pomieszczenia są zdecydowanie nasłonecznione. Na podłodze znajduje się parkiet dębowy.

Świetna lokalizacja:
Al. Niepodległości w pobliżu skrzyżowania z ul. Rakowiecką, obok stacji metra Pole Mokotowskie.
Przystanki tramwajowe i autobusowe.

Koszt wynajmu: 5500 zł + opłata za prąd i gaz wg wskazań liczników.

Przeznaczenie lokalu: na spokojną działalność typu: kancelaria, biuro podatkowe, doradcze, projektowe, showroom, itp.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).