Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1/2185/OLS
Cena
3 060 000 PLN
Powierzchnia
1 409 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
1983
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne
Liczba pokoi
45
Stan budynku
Dobry
Pow. magazynowa
1
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Włochy; Okęcie; Okolice: AUCHAN OKĘCIE; Krakowska, al.; Powierzchnia: 1409; własność; 1983; cegła; Piętro: 0; / L. kond.: 3; Tel.: 8;

Budynek biurowy - po remoncie i modernizacji w 1994 roku, rejon Auchan Okęcie - wjazd od al. Krakowskiej. Budynek dwu kondygnacyjny o łącznej pow. użytkowej 1409 m 2 - około 500 m na każdej kondygnacji. Na powierzchnię tą składa się około 45 pokoi. Jest możliwość dowolnego podziału (2 ściany nośne wzdłuż korytarza), adaptacji na dowolne moduły w/g potrzeb, możliwość aranżacji na hotel, dwa wejścia, recepcja. Budynek profesjonalnie okablowany, z nowoczesnym, inteligentnym oświetleniem.
Ponadto od miasta dzierżawiona jest przyległa działka o pow. 1850 m z przeznaczeniem na parking około 50 miejsc. Nieruchomość posiada ochronę oraz monitoring. Atutem oferowanej nieruchomości jest bliskość al. Krakowskiej, lotniska Chopina oraz oraz nowej Trasy S 8 - Bemowo - Ursynów.
Plan obiektu na życzenie.
Cena - 3,06 mln + VAT
ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).