Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
6/2185/OLS
Cena
2 999 999 PLN
Powierzchnia
1 409 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rok budowy
1983
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba pokoi
45
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Włochy; Okęcie; Okolice: AUCHAN OKĘCIE; Krakowska, al.; Powierzchnia: 1409; własność; 1983;

Budynek biurowy - po remoncie i modernizacji w 1994 roku, rejon Auchan Okęcie - wjazd od al. Krakowskiej. Budynek dwu kondygnacyjny o łącznej pow. użytkowej 1409 m 2 - około 500 m na każdej kondygnacji. Na powierzchnię tą składa się około 45 pokoi. Jest możliwość dowolnego podziału (2 ściany nośne wzdłuż korytarza), adaptacji na dowolne moduły w/g potrzeb, możliwość aranżacji na hotel, dwa wejścia, recepcja. Budynek profesjonalnie okablowany, z nowoczesnym, inteligentnym oświetleniem.
Ponadto od miasta dzierżawiona jest przyległa działka o pow. 1850 m z przeznaczeniem na parking około 50 miejsc. Nieruchomość posiada ochronę oraz monitoring. Atutem oferowanej nieruchomości jest bliskość al. Krakowskiej, lotniska Chopina oraz oraz nowej Trasy S 8 - Bemowo - Ursynów. Plan obiektu na życzenie.
Cena - 2999999 zł + VAT / ZŁÓŻ OFERTĘ CENY MINIMALNEJ.

ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: PKS, Lotnisko, Autostrada, Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
510 208 508
Mobile:
22 646 50 55
Email:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.