Kariera

Jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości działającym na warszawskim rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Zajmujemy się sprzedażą na rynku pierwotnym i wtórnym oraz wynajmem na cele mieszkaniowe i komercyjne. Należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przestrzegamy ściśle Kodeksu Etyki i Standardów Zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nasze biuro mieści się na Górnym Mokotowie, blisko stacji metra Pole Mokotowskie.

Aktualnie poszukujemy doradców ds. nieruchomości

Jeżeli jesteś typem sprzedawcy, szukasz ciekawej, wymagającej i pełnej wyzwań pracy, cenisz sobie jasną i uczciwą współpracę, dobrze czujesz się w pracy zespołowej i masz ciągłą chęć rozwoju – dołącz do nas!

Szukamy osób, które mają już doświadczenie w tym zawodzie, jak również takich, które chcą podjąć nowe wyzwania zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
  • przygotowywanie ofert
  • kompleksowa obsługa klientów biura
  • monitorowanie rynku nieruchomości
  • regularna aktualizacja wewnętrznej bazy danych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży lub chęci szybkiej nauki
  • wykształcenia min. średniego
  • silnej motywacji do pracy
  • dobrej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • dyspozycyjności, samodzielności oraz systematyczności
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w ciekawej, silnie rozwijającej się branży
  • elastyczny czas pracy
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • szkolenia przygotowujące do pracy na rynku nieruchomości
  • jasne i uczciwe warunki współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@abra.waw.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883).”

Wyślij znajomemu