Raszyn

Finałowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
29/2185/OGS
Cena
650 000 PLN
Powierzchnia działki
2 891 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
49
Długość działki (mb.)
59
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 2900 m, na pograniczu Warszawy i Raszyna. Teren objęty MPZP, symbolika z planu - MN / U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług.
Nieruchomość położona jest przy ul. Finałowej,na granicy m.st. Warszawa (dzielnica Włochy) i Raszyna, około 300 m od al. Krakowskiej.
Dostęp do drogi publicznej – bezpośrednio od ul. Finałowej.
Media : prąd, wodociąg.
Komunikacja – komunikacja miejska - 350 m.
Więcej informacji na kontakt telefoniczny.
Pilna sprzedaż.

Zapraszamy do prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Gimnazjum, Hala sportowa, Przedszkole, Park, Szpital, Żłobek, Komenda policji, Zabudowa niska, Kościół, Bazarek, Plac zabaw, Szkoła, Centrum handlowe, Bar
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus, Lotnisko, PKS
  • Widok na: Pola, Inne budynki, Park/skwer

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).