Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
39/2185/OGS
Cena
599 000 PLN
Powierzchnia działki
1 723 m2
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Szerokość działki (mb.)
21
Długość działki (mb.)
85
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Działka budowlana w rejonie DZIAŁKOWA - AKSAMITNA, strefa o przewadze zabudowy mieszkaniowo-usługowej. o pow 1723 m2, prostokąt - 85 x 21 m. Brak MPZP. Media - prąd w ulicy. Możliwa zabudowa - hale, magazyny, biura...
Nieruchomość niezabudowana, częściowo ogrodzona, dojazd - droga szutrowa - do drogi asfaltowej ok 80 m. W pobliżu (ok.1km ) pętla tramwajowa i autobusowa oraz stacja kolejki WKD.
Ważne: 1 właściciel, Kw bez obciążeń.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Dostępne w okolicy: Las, Park, Rzeka, Jezioro, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Bank, Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Fitnes, Bar, Bazarek, Apteka, Komenda policji, Zabudowa niska, Uczelnia, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Kolejka podmiejska, Autostrada, PKS, Lotnisko, Kolej
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
510 208 508
Telefon:
22 646 50 55
E-mail:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.