Leoncin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
26/2185/OGS
Cena
762 000 PLN
Powierzchnia działki
25 400 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
90
Długość działki (mb.)
282
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Dzielnica: Leoncin; Subdzielnica: Stanisławów; Powiat: nowodworski; Okolice: Stanisławów gm. Leoncin; Powierzchnia: 25400;
Typ: sprzedaż; F.władania: własność; Dojazd: szutrowa; Głębokość: 282; Prąd; Przeznaczenie: opis: leśna, rolna;

Szczegóły: opis: wzdłuż drogi: 90; Zalesiona;


OPIS.; Stanisławów, gm. Leoncin.
Działka o powierzchni 25400 m 2, objęta MPZP - teren rolny. Działka w kształcie trapezu - z jednej strony sąsiaduje z nowym budynkiem jednorodzinnym oraz zabudową siedliskową, z drugiej - graniczy z Puszczą Kampinoską. Wymiary szerokość - 88,85 m, długość z jednej strony - 341,39 m, z drugiej - 262,84 m. Dojazd do działki drogą szutrową, około 900 m z asfaltowej na Leoncin (drogi dojazdowe - udział, działki we współwłasności) - jest przystanek autobusowy. Odległość z Warszawy - Rondo Radosława - 39 km. Na działkę doprowadzony jest prąd. Działka częściowo ogrodzona. Jest możliwość podziału, wybudowania stawu. W/g MPZP na terenach R dopuszcza się lokalizację:

a) obiektów związanych z hodowlą i produkcją rolną ( w tym możliwość lokalizacji nowych siedlisk rolniczych dla gospodarstw o wielkości powyżej 1,0 ha)

b) zbiorników wodnych związanych z potrzebami rolnictwa lub gospodarki rybackiej.

c) urządzeń melioracji i małej retencji oraz urządzeń przeciwpowodziowych.

d) zalesień najsłabszych gleb i nieużytków.........

Niskie opłaty - podatek rolny.

ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 39
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Rzeka, Park, Las, Szpital
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autostrada, Lotnisko, Kolejka podmiejska, PKS
  • Widok na: Las, Park/skwer

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
510 208 508
Mobile:
22 646 50 55
Email:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.