Leoncin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
26/2185/OGS
Cena
508 000 PLN
Powierzchnia działki
25 400 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
90
Długość działki (mb.)
282
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Dzielnica: Leoncin; Subdzielnica: Stanisławów; Powiat: nowodworski; Okolice: Stanisławów gm. Leoncin; Powierzchnia: 25400;
Typ: sprzedaż; F.władania: własność; Dojazd: szutrowa; Głębokość: 282; Prąd; Przeznaczenie: opis: leśna, rolna;

Szczegóły: opis: wzdłuż drogi: 90; Zalesiona;


OPIS.; Stanisławów, gm. Leoncin.
Działka o powierzchni 25400 m 2, objęta MPZP - teren rolny. Działka w kształcie trapezu - z jednej strony sąsiaduje z nowym budynkiem jednorodzinnym oraz zabudową siedliskową, z drugiej - graniczy z Puszczą Kampinoską. Wymiary szerokość - 88,85 m, długość z jednej strony - 341,39 m, z drugiej - 262,84 m. Dojazd do działki drogą szutrową, około 900 m z asfaltowej na Leoncin (drogi dojazdowe - udział, działki we współwłasności) - jest przystanek autobusowy. Odległość z Warszawy - Rondo Radosława - 39 km. Na działkę doprowadzony jest prąd. Działka częściowo ogrodzona. Jest możliwość podziału, wybudowania stawu. W/g MPZP na terenach R dopuszcza się lokalizację:

a) obiektów związanych z hodowlą i produkcją rolną ( w tym możliwość lokalizacji nowych siedlisk rolniczych dla gospodarstw o wielkości powyżej 1,0 ha)

b) zbiorników wodnych związanych z potrzebami rolnictwa lub gospodarki rybackiej.

c) urządzeń melioracji i małej retencji oraz urządzeń przeciwpowodziowych.

d) zalesień najsłabszych gleb i nieużytków.........

Niskie opłaty - podatek rolny.

ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 39
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Rzeka, Park, Las, Szpital
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autostrada, Lotnisko, Kolejka podmiejska, PKS
  • Widok na: Las, Park/skwer

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).