Warszawa

Włochy, Sworzniowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
31/2185/OGS
Cena
1 799 000 PLN
Powierzchnia działki
1 949 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Działka budowlana blisko Auchan, lotniska CHOPINA.

Działka w kształcie prostokąta - 40 na 50 m, 200 m od al. Krakowskiej. Nieruchomość zagospodarowana, ogrodzona. Wszystkie media (gaz, prąd, woda, kanaliza) na działce lub w drodze. Brak MPZP. Zabudowa sąsiedzka - 2 lub 3 kondygnacje. Sąsiedztwo kilku zarybionych stawików.
Więcej informacji na kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Apteka, Gimnazjum, Żłobek, Komenda policji, Zabudowa niska, Fitnes, Jezioro, Plac zabaw, Las, Park, Uczelnia, Sklep, Hala sportowa, Kościół, Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Basen, Przedszkole, Szpital, Szkoła, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada, PKS, Autobus, Lotnisko
  • Widok na: Jezioro, Park/skwer

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ABRA-Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (02-532) przy Rakowiecka 36/118 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).