Warszawa

Włochy, Sworzniowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
31/2185/OGS
Cena
1 799 000 PLN
Powierzchnia działki
1 949 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Działka budowlana blisko Auchan, lotniska CHOPINA.

Działka w kształcie prostokąta 1949 m2 - 40 na 50 m, 200 m od al. Krakowskiej. Nieruchomość zagospodarowana, ogrodzona. Wszystkie media (gaz, prąd, woda, kanaliza) na działce lub w drodze. Brak MPZP. Zabudowa sąsiedzka - 2 lub 3 kondygnacje. Sąsiedztwo kilku zarybionych stawików.
Więcej informacji na kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Apteka, Gimnazjum, Żłobek, Komenda policji, Zabudowa niska, Fitnes, Jezioro, Plac zabaw, Las, Park, Uczelnia, Sklep, Hala sportowa, Kościół, Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Basen, Przedszkole, Szpital, Szkoła, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada, PKS, Autobus, Lotnisko
  • Widok na: Jezioro, Park/skwer

Mapa

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Mobile:
510 208 508
Telefon:
22 646 50 55
Email:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.