Opacz Mała

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
41/2185/OGS
Cena
1 625 000 PLN
Powierzchnia działki
2 500 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
100
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka budowlana na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA.
Powierzchnia nieruchomości wynosi 2500 m2, szerokość 25 m - głębokość 100 m. Działka położona przy drodze asfaltowej w której znajdują się wszystkie media - gaz, prąd, woda i kanalizacja. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działka jest niezabudowana, płaska. Teren na którym znajduje się działka objęty jest MPZP (symbolika terenu w planie - 7MN).
Jest to teren o przeznaczeniu do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - budynki mieszkalne jednorodzinne mogą być lokalizowane w formie budynków wolnostojących i bliźniaczych, możliwość zabudowy w ostrej granicy lub 1,5 m od niej.
Miejscowość jest skomunikowana - autobusy MZA, kolej WKD 1500 m, Raszyn - 1500 m, lotnisko Chopina 4 km. Do Pałacu Kultury 10 km.
Perfekcyjne możliwości komunikacyjne, wylotówki w każdym kierunku kraju poprzez nowe inwestycje tras szybkiego ruchu - S.
W najbliższym sąsiedztwie szkoły, przedszkola, żłobki, ośrodki zdrowia, sklepy osiedlowe oraz centra handlowe.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Gimnazjum, Apteka, Szkoła, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Kościół, Rzeka, Restauracja, Las, Fitnes, Centrum handlowe, Basen, Park, Żłobek, Bank, Hala sportowa, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Lotnisko, Kolej, PKS, Autobus, Autostrada, Kolejka podmiejska
  • Widok na: Park/skwer, Inne budynki, Pola

Kontakt

Stanisław Kołodziej

Stanisław Kołodziej

specjalista ds. nieruchomości

Telefon:
510 208 508
Telefon:
22 646 50 55
E-mail:
s.kolodziej@abra.waw.pl
Numer licencji:
7771

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABRA Małgorzata Pakulska, dalej \"ABRA\", dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od ABRA za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez ABRA.

Administratorem danych osobowych jest ABRA Małgorzata Pakulska z siedzibą w Warszawie (02-532) przy ul. Rakowieckiej 36, dalej „ABRA”. Mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie, w celach marketingowych, zawarcia umowy pośrednictwa z ABRA i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.